ПОПУЛЯРНІ ТОВАРИ

КАТЕГОРІЇ ТОВАРІВ

про магазин

Інтернет магазин електро-бензо інструментів для промислових і побутових потреб.

    Вітаємо вас на сайті компанії Електроторг.
Для багатьох незаперечним залишається той факт, що праця з мавпи зробила людину. А праця людини без належного інструменту робить його продуктивність близьку до мавпячої. Будь то Ви домашній майстер на всі руки, без якого не відбувається не одне вкручування лампочки в сім'ї або ж професійний підрядник з багажем досвіду, який включає в себе особливості промислового будівництва часів «застою», грамотний і вдумливий підхід до вибору інструменту є і буде фундаментом , від якого залежить успіх реалізації Вашого проекту.
У нашому онлайн-магазині Ви можете придбати широкої спектр ручного, електро-бензоінструменту як для промислових, так і для побутових потреб, а також завжди розраховувати на професійну допомогу в його виборі. 

Інтернет магазин інструментів «Електроторг» дає вам відмінну можливість, не виходячи з дому, замовити онлайн якісний інструмент для використання за призначенням. Пили, гравери, шурупокрути, Садові інструменти, коси, зварювальне обладнання, Верстати та багато іншого ви, безумовно, знайдете у нас. Якщо ви вирішили купити електроінструмент, наші ціни вас приємно здивують доступністю.

Ми піклуємося про Вас, наших клієнтів, і пропонуємо найоптимальніші ціни, а також вигідні акційні пропозиції і знижки, оскільки працюємо безпосередньо з виробниками техніки і обладнання та маємо можливість надати найкращі ціни. Також, ми постійно аналізуємо ціни конкурентів і намагаємося зробити їх для Вас ще нижче.

Інтернет магазин електро-бензо інструментів «ЕЛЕКТРОТОРГ» надає продукцію перевірених часом торгових марок таких як Edon, Зеніт, Tekhmann, Hyundai  та багато інших. Якість товару підтверджено Сертифікатами контролю якості. На всю продукцію надається гарантія та повне сервісне обслуговування. Несправний або невідповідний інструмент, Ви завжди зможете обміняти на інший. Ремонт проводиться в авторизованих сервісних центрах виробника.

Бажаємо Вам «Ні Пуха Ні Пера» у всіх ваших будівельних починаннях!